فرماندارنظرآباد:

جوانان از عناصر مهم در صحنه انتخابات هستند

فرماندار شهرستان نظراباد گفت: جوانان از عناصر مهم در صحنه انتخابات هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) البرز، سیدابراهیم کساییان ظهر امروز با حضور در یکی از شعب اخذ رأی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبات و پایداری مردم ایران امروز با حضور در صحنه انتخابات بار دیگر برای دشمنان به اثبات رسید و حضور جوانان مهر تأییدی بر این مهم است.

وی ادامه داد: حضور چشمگیر قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان در عرصه انتخابات دشمنان را حیرت زده و متعجب خواهد کرد چرا که آنان از مدت‌ها قبل با راه‌اندازی شایعات گوناگون و دسیسه‌های مختلف سعی در عدم حضور قشر جوان در این انتخابات داشتند.

فرماندار شهرستان نظرآباد تأکید کرد: حضور جوانان این سرزمین در این دوره از انتخابات مهر ردی بر سینه دشمنان محسوب می‌شود و آنان را را ناامید کرده است.

کساییان با اشاره به این که امروز مردم ایران به ویژه جوانان کشور با حضور در پای صندوق‌های رأی پاسخی کوبنده به دشمنان دادند افزود: مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی با پشت کردن به یاو‌ه‌های دشمنان و حضور در انتخابات قلب رهبر معظم را خوشحال و تیر خلاصی را بر قلب دشمنان نشانه گرفتند.

وی افزود: امروز مردم ایران با حضور پرشور خود در انتخابات روح رهبر کبیر انقلاب را از این حماسه بزرگ شاد کردند و پیمانی مجدد با آرمان‌های امام راحل و شهیدان بستند. مردم ایران هرگز دست از آرمان‌های خود برنخواهند داشت و این نظام را در تمام برهه‌ها حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.

https://esfahan.koolebar.ir/node/179

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.