• بازخواني توصيه رهبر انقلاب به نمايندگان مجلس

  حتي يك روز را هم از دست ندهيد/ در تصميم گيري هاي مجلس مستضعفين محور و معيار باشند/ در مجلس خود نظارتي داشته باشيد

  پس از اعلام نتايج انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي فرصت خوبي است كه نمايندگان مجلس و مردم به مرور نظرات رهبر معظم انقلاب درباره وظايف نمايندگان مجلس بپردازند.

 • گزارشي از ريزش آراء برخي چهره هاي سياسي در ادوار مجلس؛

  توكلي، مطهري، عباسپور، باهنر و... درنشيب

  كرسي مجلس چه سبز باشد و چه قرمز، آن قدر جذاب هست كه افرادي بخواهند براي رسيدن به آن هزينه كنند و حتي اين هزينه ها را در هر دوره از انتخابات تكرار كنند اما در اين تلاش براي بازآمدن، گاهي اقبال مردم به يك كانديدا، مثل هزينه هاي تبليغات، بيشتر شده و گاهي هم كمتر شده است.

 • بيانيه انجمن كليميان ايران در حمايت از كاروان «الي بيت المقدس»

  با پيروي از رهبري تا احقاق حقوق فلسطينيان ايستاده ايم

  انجمن كليميان ايران با صدور بيانيه اي ضمن حمايت از كاروان جهاني «الي بيت المقدس» اعلام كرد: ايرانيان كليمي همگام با مردم ايران و با پيروي از رهبري تا احقاق كامل حقوق ملت قهرمان فلسطين با آنان همگام خواهند بود.

 • روايت ميدل ايست از شكست تحريم نفتي:

  سياست تحريم درآمدهاي نفتي ايران را كاهش نداد

  ميدل ايست آنلاين طي گزارشي با اشاره به افزايش ۱۲ دلاري قيمت نفت از زمان مطرح شدن سياست تحريم نفت ايران توسط غرب تاكيد كرد اين سياست در كاهش درآمدهاي نفتي ايران شكست خورده است.

 • بيانيه حزب الله لبنان:

  اظهارات اخير اوباما نشانه اوج سرسپردگي به رژيم صهيونيستي است

  حزب الله لبنان با صدور بيانيه اي ضمن انتقاد از كساني كه به وعده هاي تو خالي باراك اوباما دلخوش كرده اند مواضع اخير رئيس جمهوري آمريكا را اوج سرسپردگي به رژيم صهيونيستي دانست.

 • نتایج غیر رسمی شمارش آرا در کرج

  عزیز اکبریان نماینده فعلی مردم کرج در مجلس به همراه محمدجواد کولیوند فرماندار سابق این شهرستان و هر دو از کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان این شهرستان تا این لحظه بیشترین آرا را در کرج کسب کردند.

 • تحقق وعده خلف صالح خميني كبير در نمازجمعه شهريور 88:

  خواهيد ديد در انتخابات 2-3 سال آينده همين مردم يك حضور مستحكمِ خواهند داشت

  ان شاءاللَّه خواهيد ديد در انتخابات آينده - كه حالا دو سه سال ديگر است - همين مردم با وجود همين بازيگري اي كه مخالفان و دشمنان و غافلان و بي خبران داخلي كردند، يك حضور مستحكمِ قوي اي در انتخابات خواهند داشت.

 • عکس جالب واشنگتن پست از مشارکت مردم ایران در انتخابات

  روزنامه آمریکایی واشنگتن پست ضمن انتشار گزارشی درباره حضور گسترده مردم ایران در انتخابات پارلمانی،‌آلبوم عکسی نیز در این باره منتشر کرد که عکس زیر در این میان بسیار جلب توجه می کرد.

 • بررسی تطبیقی میزان مشارکت مردم در انتخابات در کشورهای مختلف‌؛

  رکورد دار شرکت ملت در انتخابات‌ از آن چه کشوری است؟

  مقام معظم رهبری: «در همه‌ى دنیا، انتخابات پرشور، مظهر زنده بودن و حضور بااراده و عزم راسخ یک ملت در عرصه‌هاست. هر جا انتخابات با شرکت گسترده‌ى مردم باشد، این نشانه‌ى این است که ملت در آن کشور بیدارند، هوشیارند و با نظام خود همراهند. میخواهند این را از دست ملت ایران بگیرند.»