رئیس شورای شهر کرج:

اقتدار ملت ایران با حضور در انتخابات به جهانیان ثابت شد

رئیس شورای شهر کرج گفت: ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رأی بار دیگر اقتدار خود را به جهانیان اثبات کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) البرز، محمود دادگو ظهر امروز با حضور در یکی از شعب اخذ رأی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود این دوره از انتخابات را مورد هدف قرار داده بودند و با ترفندهای مختلف و دسایس گوناگون قصد خدشه وارد کردن به این انتخابات را داشتند.

وی اعلام کرد: دشمنان تصور می‌کردند که می‌توانند با تبلیغات منفی اهداف مردم را نشانه گرفته و آنان را از مسیر اصلی خود منحرف کنند.

رئیس شورای شهر کرج گفت: اما ملت ایران امروز با حضور پررنگ و مقتدر خود نشان دادند که هیچ قدرتی قادر نخواهد بود آنان را از مسیر اصلیشان منحرف کند.

وی افزود: حضور اقشار مختلف مردم در نهمین دوره از انتخابات خاری در چشم دشمنان است که امروز ملت ایران با حضور خود چشم و قبل دشمنان را به نشانه رفته‌اند.

دادگو تأکید کرد: امروز ملت ایران از درک بالای سیاسی برخوردار بوده لذا یاوه‌های دشمنان نمی‌تواند تأثیری در روند برگزاری انتخابات در ایران بگذارد همان طور که مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی به دشمنان فهماندند که ملت ایران از رسیدن به حق خود دست بردار نبوده و اجازه نمی‌دهند بیگانگان در سرنوشت کشورشان دخالت داشته باشند.

وی تصریح کرد: دشمنان با دخالت‌های بی‌جای خو در نظر داشتند تا مانع از حضور مردم در انتخابات شوند، اما این حضور امروز بسیار پرشور برگزار شد.

دادگو در پایان به افرادی که به واسطه رأی مردم به مجلس راه پیدا می‌کنند،‌ تأکید کرد: که اگر این حضور و آرای مردم نبود دستیابی به کرسی نمایندگی غیرممکن بود لذا لازم است افرادی که به عنوان نمایند انتخاب می‌شوند مردم را فراموش نکرده و در مسیر خدمات و خدمت رسانی به مرم گام بردارند.

https://esfahan.koolebar.ir/node/218

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.